• Novinka

Úložný kôš

4 ks   
12,00 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Plastový kôš na uskladnenie a prenášanie vašich hotových, alebo aj rozrobených projektov projektov. Je naozaj veľkorysý a zmestíte do neho pohodlne aj veľký rozpletený sveter so všetkou potrebonou vlnou. 

Rozmery: 45 x 40 x 20cm

 

Popis

Je to super pomocník a aj doplnok. Na fotke je v tejto "nádobe" 😅 14 klbiek - čiže 700g vlny a ešte by sam tam toho pomestilo veru aj raz toľko.
Môžete tam ukladať svoje rozpracované projekty, rýchlo tam niečo zhrnúť ak príde neohlásena návšteva (lebo sa tam toho zmestí naozaj dosť), alebo si tam zbalíte veci na pletenie ak pôjdete niekam mimo domu.
Alebo to použijete ako kôš na špinavé prádlo, nádobu na zemiaky, alebo do toho zbalíte jedlo keď pôjdete napríklad cez leto niekam k vode. Fantázii sa medze nekladú. 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: 1 natur

Značka: PaulinaZ - ručne farbená vlna

Hodváb 100g 400m

Zloženie: 100% hodváb z priadky morušovej Hmotnosť: 100g Návin: 400m Ihlice/háčik: 3mm Hrúbka priadze: Sock / Fingering Dámsky svetrík M: 300g Letné tričko s krátkym rukávom - max. 2 pradienka Inšpirujte sa hotovými výrobkami na Ravelry. Uistite sa, že máte dostatočné množstvo vlny na svoj projekt. Vlna je ručne farbená a klbká sú jedinečné. Rovnakú...

Cena 19,00 €
Viac
Skladom

Kód: KPL

Lanká na vymeniteľné ihlice KnitPro

Lanká na vymeniteľné ihlice Symfonie, Zing, alebo Basix birch a na háčik na tuniské háčkovanie. Môžete si vytvoriť kruhové ihlice o celkovej dĺžke od 40cm až po 150cm. 20cm lanko vhodné len pre Extra krátke špičky Symfonie. 28cm lanko vhodné na vytvorenie krátkych kruhových ihlíc so špičkami Zing alebo Symfonie.

Cena 2,80 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku