Zmes hodvábu a vlny - Sarah Tweed

16 svetlá modrá
25 ks    16 svetlá modrá
Vyberte si farbu
12,00 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Zloženie: 60% silk, 40% vlna

Hmotnosť: 50g

Návin: 175m

Ihlice/háčik: 3-4mm

Skúška očiek: 19 očiek na 10cm

Hrúbka priadze: Sport

 

Popis

Na takýto jednoduchý ba priam kapsulový svetrík - taký čo sa hodí na každú príležitosť a ku všetkému bolo potrebných 4,8 klbka. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/Rachela-R1/aldous)

Na takéto rukavice vám vystači jedno necelé klbko. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/AnnaVirkpanna/pilea)

5 klbiek aj kúsok bolo potrebných na upletenie tohto svetra. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/Laceheli/whitehorse)

Ak hodíte túto priadzu na 5mm ihlice, tak na tekéto letné tričko vám postačí 150g - 3 pradená. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/erinelowery/the-maya-top)

Na tento rolák pletený na 3mm ihliciach bolo potrebných 7 pradien. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/strickglanz/molene-3)

Na túto pánsku vestu bolo potrebných 200g priadze - čiže 4 pradená. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/Trishnewb/his-vest)

Ak by ste si chceli upliesť takýto dlhší kardigán, tak si môžete pripraviť 4 - 5mm ihlice a necelých 9 klbiek. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/annivee/sprout-cardigan)

Toto letné tričko s názvom Pyramid si môžete upliesť z 5 pradien. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/sdecker12/pyramid)

Na takúto šatku boli potrebné dve pradená a 4mm ihlice. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/Tooti/shetland-triangle-lace-shawl)

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: 13 modrá hnedá

Značka: Rosarios4

Letná bavlnená priadza Galina 50g 175m

Zloženie: 97% bavlna, 3% polyester Hmotnosť: 50g Návin: 175m Ihlice/háčik: 2,5 - 3mm Hrúbka priadze: Sport Na obrázku je vždy jeden odtieň, ale rôzne navinutý, aby ste mali možnosť vidieť všetky farby, ktoré na klbku sú. Inšpirujte sa hotovými výrobkami na Ravelry. Návod na štrikovanú šatku z Galiny.

Cena 4,40 €
Viac
Skladom

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Miloslava Bindasova

Zmes hodvábu a vlny - Sarah Tweed