Zmes hodvábu a vlny - Sarah Tweed

16 svetlá modrá
25 ks    16 svetlá modrá
Vyberte si farbu
9,60 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Zloženie: 60% silk, 40% vlna

Hmotnosť: 50g

Návin: 175m

Ihlice/háčik: 3-4mm

Skúška očiek: 19 očiek na 10cm

Hrúbka priadze: Sport

Popis

Na takýto jednoduchý ba priam kapsulový svetrík - taký čo sa hodí na každú príležitosť a ku všetkému bolo potrebných 4,8 klbka. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/Rachela-R1/aldous)

Na takéto rukavice vám vystači jedno necelé klbko. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/AnnaVirkpanna/pilea)

5 klbiek aj kúsok bolo potrebných na upletenie tohto svetra. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/Laceheli/whitehorse)

Ak hodíte túto priadzu na 5mm ihlice, tak na tekéto letné tričko vám postačí 150g - 3 pradená. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/erinelowery/the-maya-top)

Na tento rolák pletený na 3mm ihliciach bolo potrebných 7 pradien. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/strickglanz/molene-3)

Na túto pánsku vestu bolo potrebných 200g priadze - čiže 4 pradená. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/Trishnewb/his-vest)

Ak by ste si chceli upliesť takýto dlhší kardigán, tak si môžete pripraviť 4 - 5mm ihlice a necelých 9 klbiek. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/annivee/sprout-cardigan)

Toto letné tričko s názvom Pyramid si môžete upliesť z 5 pradien. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/sdecker12/pyramid)

Na takúto šatku boli potrebné dve pradená a 4mm ihlice. (Zdroj: https://www.ravelry.com/projects/Tooti/shetland-triangle-lace-shawl)

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: Neparfumovaný

Eucalan na pranie vlny 100 - 500ml

Eucalan je prírodný prostriedok na šetrné pranie vašich vlnených kúskov.  Objem: 500ml (cca 100 dávok na ručné pranie - 5ml prostriedku na 5L vody) Varianty: Natural, Eukalyptus, Jasmín

Cena 19,50 €
Viac
Skladom

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Miloslava Bindasova

Zmes hodvábu a vlny - Sarah Tweed