Detská vlna na pletenie Baby soft

111 biela
3 ks    111 biela
Vyberte si farbu
4,20 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Zloženie: 50% bio bavlna, 50% sója

Hmotnosť: 50g

Návin: 135m

Ihlice/háčik: 3 - 3,5mm

Skúška očiek: 31 očiek na 10cm

Hrúbka priadza: Sport

Popis

Baby soft je všestranná letná priadza, ktorou môžete potešiť aj seba, nie len deti, pre ktoré ju určená. Je ozaj veľmi jemnučká, sójové vlákna prechádzajú priadzou v podobe "lesklých" nitiek a prirovnali by sme ich k hodvábu či viskóze, pre vašu lepšiu predstavu. Priadza Baby soft je jemne chladivá, padavá, jemná a jemne lesklá. 

Sójové vlákno predstavuje revolúciu v prírodný rastlinných vláknach. Je odolné a má antibakteriálne vlastnosti. Vzniká ako vedľajší produkt pri spracovaní soje pre potrevinárske účely. To je pre udržateľnosť našej planéty tiež dôležitý fakt. Sójové vlákno je veľmi jemné a je často označované aj ako "rastlinný kašmír". Je priedušné no zároveň blokuje UV žiarenie, dobre absorbuje tekutiny a je veľmi príjemné na nosenie. Jeho antibakteriálne vlastnosti spočívajú v tom, že bojujue proti rastom baktérií a predchádza tak napríklad vznikom pachu z potenia. 

Experti označujú sójové vlákna za najkomfortnejšie rastlinné vlákno nového storočia. 

Je 100% rastlinné, 100% rozložiteľné, 100% recyklovateľné, 100% vyrobené v Taliansku. 

Orientačná spotreba pre rôzne druhy výrobkov je takáto:

Novorodenecká čiapka 1 klbko
Pletený sveter na 3 roky 4 klbká
Dámske tielko veľkosť M 3 - 4 klbká
Letné tričko veľkosť M 5 klbiek
Pletený sveter veľkosť M  9 klbiek

Na malé bábätká sa plteie najlepšie - malé veci má človek rýchlo upletené, ako nepríklad túto škriatkovskú čiapku. Na novorodeneckú veľkosť vám postačí jedno klbko. Môžete si ju skúsiť upliesť podľa tohto NÁVODU. (Pôvod obrázku)

Na jednoduchý svetrík vo veľkosti 3 - 6 mesiacov bolo spotrebovaných 2,5 klbka - to je tiež upletené rýchlo. (Pôvod obrázku)

Tieto klbká sa určite hodia aj na pletenie detskej deky. Škkoda, že pri tejto neboli udané rozmery, ale vyzerá, že tomu bábätku nejaký ten čas vydrží. Je upletená z deviatich klbiek. (Pôvod obrázku)

Letné tričko z Baby soft bude padavé, jemne chladivé, jemne lesklé a veľmi príjemné na nosenie. Na toto tričko bolo použitých 5 klbiek. (Pôvod obrázku)

Snažili sme sa zachytiť lesk priadze Baby soft. 

Takéto farebné kombinácie sa nám pozdávajú.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: CHGVŠ13

ChiaoGoo vymeniteľné špičky 13cm

ChiaoGoo ihlice sú vo svete pletiarok veľmi obľúbené. S lankami kombinujte nasledovne: Pre veľkosť ihlíc 1,5mm až 2,5mm voľte lanko MINI. Pre veľkosť ihlíc 2,75mm až 5mm voľte lanko SMALL. Pre veľkosť ihlíc 5,5mm až 10mm voľte lanko LARGE.

Cena 14,90 €
Viac
Skladom

Kód: 133 reflecting pool

Značka: Malabrigo

Merino vlna na pletenie Malabrigo Rios 100g 192m

Zloženie: 100% merino superwash Hmotnosť: 100g Návin: 192m Ihlice/háčk: 4 - 5mm Skúška očiek podľa štítku: 18 očiek na 10cm Hrúbka priadze: Worsted Na pletenú čiapku potrebujete 1 pradeno. Na stredne veľkú pletenú šatku cca 3 pradená.  Na pletený sveter veľkosti M potrebujete cca 6 pradien.  Návod na pletenú čipaku v slovenskom jazyku s fotkami a popismy...

Cena 15,90 €
Viac
Produkt je dostupný s inými možnosťami

Kód: 554 belmont

Shetlandská priadza na pletenie Croft Aran 100g 166m

Zloženie: 100% Shetlandská vlna Hmotnosť: 100g Návin: 166m Ihlice/háčik: 4 - 5mm Skúška očiek: 18 očiek na 10cm Hrúbka priadze: Aran Na čiapku vám stačí 1 pradeno.  Na jednoduchý dámsky sveter veľkosti M budete po trebovať 5 pradien.  Chcete oprať svoje vlnené výrobky bezpečne? My odporúčame EUCALAN.

Cena 10,80 €
Viac
Skladom

Kód: 0100 krémová

Značka: Drops

Alpaca Bouclé 50g 140m

Zloženie: 80% alpaka, 15% vlna, 5% polyamid Hmotnosť: 50g Návin: 140m Ihlice/háčik: 5mm Skúška očiek: 17 očiek x 22 riadkov na 10x10cm Hrúbka priadze: Aran / Worsted Inšpirujte sa hotovými výrobkami na Ravelry. Chcete oprať svoje vlnené výrobky bezpečne? My odporúčame EUCALAN.

Cena 3,85 €
Viac
Produkt je dostupný s inými možnosťami

Kód: 3mm

Vymeniteľné špičky Mindful lace od Knitpro

Tieto špičky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a sú naozaj "ostré" - očká sa s nimi ľahšie naberajú. Sú dokonale hladké a očká po nich kĺžu jedna radosť. Bezpamäťové lanká k týmto špičkám môžete objednať TU. Na tieto špičky sú vhodné lanká od dĺžky 60cm. S kratším lankom ich potom neohnete k sebe. Dĺžka špičky: 13cm

Cena 7,90 €
Viac
Skladom

Kód: 11 červená

Značka: Rosarios4

Hodvábna priadza na pletenie Madragoa

Zloženie: 100% buretový recyklovaný hodváb Hmotnosť: 50g Návin: 200m Ihlice/háčik: 2,5mm - 3,5mm Skúška očiek: 28 - 32 očiek na 10cm Hrúbka praidze: Sock / Fingering Inšpirujte sa hotovými výrobkami na Ravelry. Chcete oprať svoje vlnené výrobky bezpečne? My odporúčame EUCALAN.

Cena 6,60 €
Viac
Skladom

Kód: PR

Počítadlo riadkov

Počítadlo riadkov, prípadne očiek pri vzore pri štrikovaní, alebo háčkovaní.  Viete si ho upevniť o prst, potom už len stlačíte gombík po každom upletenom riadku.  Obsahuje aj baterku. 

Cena 3,60 €
Viac
Skladom

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
Lívia Mešková
Baby Soft

Krásna vlna na spracovanie.

E
Eva
Baby soft

Veľmi spokojná ♡

E
Eri
Veľká spokojnosť :)

Ďakujem krásne za veľmi peknú vlnu, a to expresné doručenie aj v predvianočnom zhone. Super :)