Detská vlna na pletenie Baby soft

111 biela
29 ks    111 biela
Vyberte si farbu
4,20 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Zloženie: 50% bio bavlna, 50% sója

Hmotnosť: 50g

Návin: 135m

Ihlice/háčik: 3 - 3,5mm

Skúška očiek: 31 očiek na 10cm

Hrúbka priadza: Sport

 

Popis

Baby soft je všestranná letná priadza, ktorou môžete potešiť aj seba, nie len deti, pre ktoré ju určená. Je ozaj veľmi jemnučká, sójové vlákna prechádzajú priadzou v podobe "lesklých" nitiek a prirovnali by sme ich k hodvábu či viskóze, pre vašu lepšiu predstavu. Priadza Baby soft je jemne chladivá, padavá, jemná a jemne lesklá. 

Sójové vlákno predstavuje revolúciu v prírodný rastlinných vláknach. Je odolné a má antibakteriálne vlastnosti. Vzniká ako vedľajší produkt pri spracovaní soje pre potrevinárske účely. To je pre udržateľnosť našej planéty tiež dôležitý fakt. Sójové vlákno je veľmi jemné a je často označované aj ako "rastlinný kašmír". Je priedušné no zároveň blokuje UV žiarenie, dobre absorbuje tekutiny a je veľmi príjemné na nosenie. Jeho antibakteriálne vlastnosti spočívajú v tom, že bojujue proti rastom baktérií a predchádza tak napríklad vznikom pachu z potenia. 

Experti označujú sójové vlákna za najkomfortnejšie rastlinné vlákno nového storočia. 

Je 100% rastlinné, 100% rozložiteľné, 100% recyklovateľné, 100% vyrobené v Taliansku. 

Orientačná spotreba pre rôzne druhy výrobkov je takáto:

Novorodenecká čiapka 1 klbko
Pletený sveter na 3 roky 4 klbká
Dámske tielko veľkosť M 3 - 4 klbká
Letné tričko veľkosť M 5 klbiek
Pletený sveter veľkosť M  9 klbiek

Na malé bábätká sa plteie najlepšie - malé veci má človek rýchlo upletené, ako nepríklad túto škriatkovskú čiapku. Na novorodeneckú veľkosť vám postačí jedno klbko. Môžete si ju skúsiť upliesť podľa tohto NÁVODU. (Pôvod obrázku)

Na jednoduchý svetrík vo veľkosti 3 - 6 mesiacov bolo spotrebovaných 2,5 klbka - to je tiež upletené rýchlo. (Pôvod obrázku)

Tieto klbká sa určite hodia aj na pletenie detskej deky. Škkoda, že pri tejto neboli udané rozmery, ale vyzerá, že tomu bábätku nejaký ten čas vydrží. Je upletená z deviatich klbiek. (Pôvod obrázku)

Letné tričko z Baby soft bude padavé, jemne chladivé, jemne lesklé a veľmi príjemné na nosenie. Na toto tričko bolo použitých 5 klbiek. (Pôvod obrázku)

Snažili sme sa zachytiť lesk priadze Baby soft. 

Takéto farebné kombinácie sa nám pozdávajú.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Pica Pau 3

Knižka Pica Pau 3 najmilší priatelia je tu. Nájdete v naj návody na 20 chutných zvieratiek. Všetky techniky sú podrobne vysvetlené na začiatku knižky. Väzba: mäkká väzba Rozmery: 176 strán, 225 x 210 mm ISBN: 978-949164-344-6 Jazyk: anglický

Cena 19,50 €
Viac
Vypredané

Kód: Neparfumovaný

Eucalan na pranie vlny 100 - 500ml

Eucalan je prírodný prostriedok na šetrné pranie vašich vlnených kúskov.  Objem: 500ml (cca 100 dávok na ručné pranie - 5ml prostriedku na 5L vody) Varianty: Natural a Eukalyptus

Cena 12,90 €
Viac
Skladom

Kód: 2391 zeleno tyrkysová tmavá

Značka: Schoppel wolle

Bavlnená priadza na pletenie Zauberball Crazy Cotton 100g 210m

Zloženie: 100% bavlna (vypestovaná v Grécku) Hmotnosť: 100g Návin:210m Ihlice/háčik: 3 - 4mm Skúška očiek podľa štítku: 22 očiek na 10cm Hrúbka priadze: DK Na fotke je v6dy viac klbiek z jednej "farby" aby ste videli všetky farby, ktoré sa v klbku nachádzajú. Môže sa však aj stať, že nie všetky farby budú v jednom klbku. 

Cena 12,90 €
Viac
Skladom