Detská vlna na pletenie Baby soft

111 biela
18 ks    111 biela
Vyberte si farbu
4,20 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Zloženie: 50% bio bavlna, 50% sója

Hmotnosť: 50g

Návin: 135m

Ihlice/háčik: 3 - 3,5mm

Skúška očiek: 31 očiek na 10cm

Hrúbka priadza: Sport

Popis

Baby soft je všestranná letná priadza, ktorou môžete potešiť aj seba, nie len deti, pre ktoré ju určená. Je ozaj veľmi jemnučká, sójové vlákna prechádzajú priadzou v podobe "lesklých" nitiek a prirovnali by sme ich k hodvábu či viskóze, pre vašu lepšiu predstavu. Priadza Baby soft je jemne chladivá, padavá, jemná a jemne lesklá. 

Sójové vlákno predstavuje revolúciu v prírodný rastlinných vláknach. Je odolné a má antibakteriálne vlastnosti. Vzniká ako vedľajší produkt pri spracovaní soje pre potrevinárske účely. To je pre udržateľnosť našej planéty tiež dôležitý fakt. Sójové vlákno je veľmi jemné a je často označované aj ako "rastlinný kašmír". Je priedušné no zároveň blokuje UV žiarenie, dobre absorbuje tekutiny a je veľmi príjemné na nosenie. Jeho antibakteriálne vlastnosti spočívajú v tom, že bojujue proti rastom baktérií a predchádza tak napríklad vznikom pachu z potenia. 

Experti označujú sójové vlákna za najkomfortnejšie rastlinné vlákno nového storočia. 

Je 100% rastlinné, 100% rozložiteľné, 100% recyklovateľné, 100% vyrobené v Taliansku. 

Orientačná spotreba pre rôzne druhy výrobkov je takáto:

Novorodenecká čiapka1 klbko
Pletený sveter na 3 roky4 klbká
Dámske tielko veľkosť M3 - 4 klbká
Letné tričko veľkosť M5 klbiek
Pletený sveter veľkosť M 9 klbiek


Na malé bábätká sa plteie najlepšie - malé veci má človek rýchlo upletené, ako nepríklad túto škriatkovskú čiapku. Na novorodeneckú veľkosť vám postačí jedno klbko. Môžete si ju skúsiť upliesť podľa tohto NÁVODU. (Pôvod obrázku)


Na jednoduchý svetrík vo veľkosti 3 - 6 mesiacov bolo spotrebovaných 2,5 klbka - to je tiež upletené rýchlo. (Pôvod obrázku)


Tieto klbká sa určite hodia aj na pletenie detskej deky. Škkoda, že pri tejto neboli udané rozmery, ale vyzerá, že tomu bábätku nejaký ten čas vydrží. Je upletená z deviatich klbiek. (Pôvod obrázku)


Letné tričko z Baby soft bude padavé, jemne chladivé, jemne lesklé a veľmi príjemné na nosenie. Na toto tričko bolo použitých 5 klbiek. (Pôvod obrázku)

Snažili sme sa zachytiť lesk priadze Baby soft. 


Takéto farebné kombinácie sa nám pozdávajú.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Pica Pau 3

Knižka Pica Pau 3 najmilší priatelia je tu. Nájdete v naj návody na 20 chutných zvieratiek. Všetky techniky sú podrobne vysvetlené na začiatku knižky. Väzba: mäkká väzba Rozmery: 176 strán, 225 x 210 mm ISBN: 978-949164-344-6 Jazyk: anglický

Cena 19,50 €
Viac
Skladom

Kód: LKCHGVI

Lanká ku ChiaoGoo vymeniteľným ihliciam

Dĺžka lanka je udávaná ako dĺžka samotného lanka bez špičiek. Pre veľkosť špičiek dĺžky 10cm/13cm veľkosti 1,5mm až 2,5mm voľte lanko MINI. Pre veľkosť špičiek dĺžky 10cm/13cm veľkosti 2,75mm až 5mm voľte lanko SMALL. Pre veľkosť špičiek dĺžky 10cm/13cm veľkosti 5,5mm až 10mm voľte lanko LARGE. Pre veľkosť špičiek dĺžky 8cm veľkosti 1,5mm až 3,25mm voľte...

Cena 8,90 €
Viac
Skladom