• -10,00 €
  • Výpredaj!

DVD Zapleť sa

15 ks   
12,00 €
2,00 € Zľava 10,00 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Teraz máš skvelú príležitosť sa to KOOONEČNE naučiť. S nami Ti to pôjde hladko i obratko. 

Už si sa to chcel/a naučiť stokrát. Nikdy ale na to nebol čas, chuť, nervy a ani nebol po ruke nikto fundovaný vyzbrojený mega dávkou trpezlivosti. My s tebou budete mať božskú trpezlivosť. To fakt, čestné. Krok po kroku Ťa naučíme pliesť a háčkovať. Bez nervov, v kľude a aj sa s nami zabavíš.

Čo na našom DVD nájdeš: 

1. epizóda - začíname pliesť (ako sa zorientovať v ihliciach, vlnách, s čím je treba začať, upletieme si spolu čelenku).

2. epizóda - pletieme čiapku s patentom (ako sa pletie patentový vzor, ako si treba vypočítať očká tak, aby čiapka sedela na hlave).

3. epizóda - začíname háčkovať (ktorý háčik je na čo dobrý, ktoré materiály sú najvhodnejšie na jednotlivé projekty, uháčkujeme si šálik).

4. epizóda - háčkujeme košík (ako sa pracuje s recyklovaným materiálom, ako sa háčkuje na drevené dno, tipy a triky ako uháčkovať dokonalý košíček).

Bonusové video - v tomto videu ponúkame pohľad do zákulisia z nakrúcania v štúdiách.


Ukážku si môžete pozrieť TU.

Popis

DVD "Zapleť sa" je jedinečné DVD, ktoré je dostupné aj pre slabozrakých a nevidiacich (hlasovým komentovaním sprevádza Adela Vinczeová) a pre nepočujúcich s titulkami (do posunkovej reči tlmoční Barbara Randušková).

Kúpou tohto DVD podporíte činnosť občianskeho združenia SLAVKINE, o. z., ktoré sa venuje ekonomickej a sociálnej inklúzii zraniteľných skupín ľudí na Slovensku. 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: 2,5 mm - 80cm

Seeknit kruhové ihlice 40/80/100cm

Seeknit sú kruhové ihlice vyrobené rodinnou firmou z japonského bambusu. Ihlice sú do hladka vyleštené. Lanko je s ihlicou spojené pomocou kĺbu, preto sa lanko nijak špeciálne nevykrúca a je vždy na svojom mieste, čo vám zaručí naozaj poholné pletenie. 

Cena 8,70 €
Viac
Produkt je dostupný s inými možnosťami

COCOknits označovače otvorený krúžok

Tieto označovač použijete pri pletení aj pri háčkovaní. Môžete ich použiť medzi očká na ihlici, ale viete si nimi označiť aj konkrétne očká pri háčkovaní. Jednoducho sa nasadzujú, nič netreba otvárať, len ich jemne nasunúť na správne miesto. Balenie obsahuje 6 farieb, z každej farby je 10 kusov = spolu až 60 kusov v balení. 

Cena 13,80 €
Viac
Skladom

Kód: CHGKI

ChiaoGoo kruhové ihlice 23/40/60/80/100cm

ChiaoGoo ihlice sú vyrobené z chirurgickej oceli. Špičky sú ostré, vhodné na vypletanie čipkovaných vzorov, ale aj pre plynulé pletenie klasického hladko, obratko. Lanko je veľmi ohybné a prispôsobivé. Prechod medzi ihlicou a lankom je nebadateľný, nehrozí tu žiadne "zadrhávanie" vlny. 23cm ihlice sú vhodné na pletenie do kruhu napríklad jednej ponožky,...

Cena 14,90 €
Viac
Skladom