Ihly na zapošívanie so silikónovým uškom, drevené

INZ
8 ks    INZ
11,70 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Lantern Moon vyrába jedinečné háčkovacie a pletacie ihlice z ebenového dreva. Eben je drevo čiernej farby, ktoré je veľmi tvrdé a takmer sa neštiepi. Okrem toho v suchom ebene nenastáva takmer žiadne zmršťovanie alebo rozťahovanie. Všetky tieto vlastnosti robia zo špecifického druhu dreva obzvlášť vhodný materiál na pletacie a háčkovacie ihlice. S Lantern Moon prinášate do svojho domova krásne, vysokokvalitné a udržateľné remeselné výrobky.

Tieto ihly na vlnu od Lantern Moon sú ideálne na zapošívanie koncov priadzí pri háčkovaní alebo pletení. Ihly sú vyrobené z ebenu a majú veľké silikónové očko, ktoré je vyrobené z pružného plastu. To uľahčuje navliekanie priadze, aj keď sú konce nití mierne rozstrapkané, alebo je príliš hrubá. Spojovací kus medzi ihlou a očkom je vyrobený z mosadze, luxusne upravený 24 karátovým zlatom. Hrot ihly a spojovací diel do seba hladko zapadajú, takže ihla sa vám nebude zasekávať pri háčkovaní alebo pletení.

Súprava pozostáva z 3 rôznych ihiel s hrúbkou ihiel 2,25, 2,75 a 3,25 mm.

V balení sa nachádzajú 3 kusy ihiel. 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: 02

Paris 50g 75m

Zloženie: 100% bavlna Hmotnosť: 50g Návin: 75m Ihlice/háčik: 5mm Skúška očiek podľa štítku: 17 očiek x 22 riadkov na 10x10cm Hrúbka priadze: Aran / Worsted Vyrobené v EU. Oeko-Tex® certifikát. inšpirujte sa hotovými výrobkami na Raverly. Návody v českom nájdete TU.

Cena 1,45 €
Viac
Skladom