• Novinka

Mouche & Friends - pletené hračky

8 ks   
29,90 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Bezšvové hračky na pletenie a ľúbenie a milá kolekcia dvanástich návodov na pletené zvieratká a ich garderóbu. Výrobný proces Cithie je bezšvový a prevedie vás jednotlivými technikami krok za krokom. 

216 strán

Návody na 12 pletených zvieratiek a ich oblečenie

Mäkká väzba

ISBN: 978-952-7468-56-2

Váha: 605 g

Rozmery: 192 x 225 x 20 mm

Vytlačené v Lotyšsku

Popis

Táto kniha je debut Cinthie Vallet v ktorej nájdete návody na 12 zvieratiek a ich oblečenie. K životu ich prináša krátkymi príbehmi čo z tejto knihy robím šarmantnú kombináciu pletacích návodov s príbahmi pre deti. 

Cinthia má špeciálnu techniku, vďaka ktorej pletiete zvieratká bez zošívania - čo uľahčí proces výroby. Zvieratká sú pletené do kruhu so začiatkom na nose s koncom na nohách a zvieratká vám tak vlastné rastú pod rukami. :)

Knižka je určená pre všetkých pletenia chtivých. Jednotlivými krokmi vás prevedie krok za krokom.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: CHGKI

ChiaoGoo kruhové ihlice 23/40/60/80/100cm

ChiaoGoo ihlice sú vyrobené z chirurgickej oceli. Špičky sú ostré, vhodné na vypletanie čipkovaných vzorov, ale aj pre plynulé pletenie klasického hladko, obratko. Lanko je veľmi ohybné a prispôsobivé. Prechod medzi ihlicou a lankom je nebadateľný, nehrozí tu žiadne "zadrhávanie" vlny. 23cm ihlice sú vhodné na pletenie do kruhu napríklad jednej ponožky,...

Cena 11,80 €
Viac
Skladom

Kód: 29 čierna

Dori 50g 120

Zloženie: 100% bavlna (recyklovaná) Hmotnosť: 50g Návin: 120m Ihlice/háčik: 3mm Hrúbka priadze: Sport OEKO-TEX® Standard 100 certifikát Ako si nakombinovať farby.  Pozrite si naše návody, na ktoré viete túto balvnu použiť: hrkálka, motýliková deka, háčkovaná ovečka, háčkovaný svetrík, háčkovaný vankúš, háčkovaná zmrzlina, háčkované tričko na leto,...

Cena 1,80 €
Viac
Skladom