Silikónové bužírky (lanká) na odloženie očiek - The knitting barber cords

neónová žltá
6 ks    neónová žltá
Farba
11,90 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Tieto lanká sú vlastne tenučké bužírky, do ktorej viete nastoknúť vašu pletaciu ihlicu a premiestniť tak pohodlne očká, ktoré práve nepotrebujete, bokom. 

Dostanete ich zabalené v plechovej dózičke a jedno balenie obsahuje 1 x 150cm lanko a 2 x 75cm lanko. 

Popis

The Knitting Barber - firma, ktorá prišla s týmto nápadom, je firma o jednej osobe - Jojo z Fínska. Cez deň je barbierkou, po večeroch dáva pletacie lekcie a po nociach rozvíja svoju značku. Snaží sa vymýšľať nové zaujímavé veci aa vybavuje objednávky. Aj nám odpovedala na mejly o 10tej večer. :)

Tieto lanká sú perfektným pomocníkom. Uľahčia vám prenos očiek "bokom", keď napríklad potrebujete dať nabok rukáv, alebo rozdeľujete svoje pletenie na viacero častí. My sme doteraz na to používali buď druhú ihlicu, alebo pomocou ihly a zbytku priadze sme jedno očko po druhom dávali dole z pracovnej ihlice. Takto to spravíte jedným ťahom, bezpečne a rýchlo a ešte k tomu pekne farebne (ak si zrovna nevyberiete čiernu farbu).

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: 335 hannah

Značka: Malabrigo

Merino vlna na pletenie Malabrigo Mecha 100g 119m

Zloženie: 100% merino superwash Hmotnosť: 100g Návin: 119m Ihlice/háčik: 6 - 8mm Skúška očiek podľa štítku: 11 očiek na 10cm Hrúbka priadze: Bulky Na pletenú čiapku potrebujete 1 pradeno. Na stredne veľkú pletenú šatku cca 3 pradená.  Na jednoduchý pletený sveter veľkosti M potrebujete cca 6 pradien.  Inšpirujte sa hotovými výrobkami na Ravelry. Chcete...

Cena 15,90 €
Viac
Skladom

Kód: holidays 11244

Ponožkové priadze OPAL

Zloženie: 75% vlna, 25% polyamid Hmotnosť: 100g Návin: 425m (ak nie je uvedené na fotke ináč) Ihlice/háčik: 2 - 3mm Skúška očiek: 30 očiek na 10cm Hrúbka priadze: fingering Chcete oprať svoje vlnené výrobky bezpečne? My odporúčame EUCALAN. Kombinujte s jednofarebnou JAWOLL.  Na jeden pár veľkých pánskych ponožiek stačí jedno 100g klbko. Dámse cca 38ičky...

Cena 9,50 €
Viac
Skladom

Kód: PBI

Ponožkové ihlice brezové Basix Birch 2 - 25mm

Tieto ihlice sú vyrobené z brezového dreva. Sú ľahučké, príjemne sa držia, nie sú chladné ako bežné kovové ihlice. Vlna po nich nekĺže úplneľahučko ako po kovových, čo je výhodou hlavne pre začiatočníkov. Očká budú lepšie držať na mieste a očká sa vám nerozutekajú.  Dĺžka ihlíc: 20cm. 

Cena 4,80 €
Viac
Skladom

Kód: 2mm

Ponožkové ihlice bambusové 15cm 2 - 5mm

Bambusové ponožkové ihlice sú vynikajúce nie len pre začiatočníkov. Vlna po nich kĺže tak akurát, takže vám žiadne očká neujdú. Ich dĺžka 15 centimetrov - čo je o 5cm kratšie ako standardne - spôsobí, že vám nebudú zavadzať a vytŕčať pri pletení malých projektov, ako sú napríklad ponožky, či pletené hračky. Bambus je príjemný do ruky, je pevný a odoloný,...

Cena 7,50 €
Viac
Skladom

Počítadlo riadkov klikacie tyrkysové

Počítadlo riadkov, prípadne očiek pri vzore pri štrikovaní, alebo háčkovaní.  Po každom upletenom alebo uháčkovanom úseku (môže to byť riadok, alebo časť vzorky) len zatlačíte tlačítko na vrchu počítadla a číslo na "displeji" sa zmení o jedno vyššie. 

Cena 6,00 €
Viac
Skladom

Customer Reviews

Based on 5 reviews
100%
(5)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
J
Julie
Silikonové bužírky

Dokud jsem o nich nevěděla tak jsem je nepotřebovala. Teď už si to bez nich neumím predstavit☺️☺️

K
Klára Radičová
Silikonové bužírky

Jsou naprosto super, investice se vyplatí. Snadno se přesunou živá očka a nekloužou. Z vašeho obchodu jsem ještě nekoupila nic s čím bych nebyla spokojená. Děkuji ať se daří?

E
Eva Rusnáková
Bužírky

Bužírky sú parádny pomocník. Veľmi jednoducho si na ne odložíte očká. Za mňa objav roka?

D
Dagmar Korbeličova
Silikónové lanká na odloženie očiek

Lanká som videla v jednom z videí od Kutova Kika, zdá sa, že budú dobrým pomocníkom pri pletení, preto som ich aj objednala,ďakujem

A
Alexandra

Dlho som rozmýšľala, či tieto lanká naozaj potrebujem ale po vyskúšaní musím povedať, že potrebujem. Vždy som sa bránila skúšaniu lebo sa mi nechcelo presúvať očká z ihlíc na kus priadze, odkedy používam tieto silikónové lanká najradšej by som skúšala stále. Presúvanie očiek z ihlíc na lanko a späť je veľmi rýchle a jednoduché.