Silikónové bužírky (lanká) na odloženie očiek - The knitting barber cords

čierna
4 ks    čierna
Farba
11,90 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Tieto lanká sú vlastne tenučké bužírky, do ktorej viete nastoknúť vašu pletaciu ihlicu a premiestniť tak pohodlne očká, ktoré práve nepotrebujete, bokom. 

Dostanete ich zabalené v plechovej dózičke a jedno balenie obsahuje 1 x 150cm lanko a 2 x 75cm lanko. 

Popis

The Knitting Barber - firma, ktorá prišla s týmto nápadom, je firma o jednej osobe - Jojo z Fínska. Cez deň je barbierkou, po večeroch dáva pletacie lekcie a po nociach rozvíja svoju značku. Snaží sa vymýšľať nové zaujímavé veci aa vybavuje objednávky. Aj nám odpovedala na mejly o 10tej večer. :)

Tieto lanká sú perfektným pomocníkom. Uľahčia vám prenos očiek "bokom", keď napríklad potrebujete dať nabok rukáv, alebo rozdeľujete svoje pletenie na viacero častí. My sme doteraz na to používali buď druhú ihlicu, alebo pomocou ihly a zbytku priadze sme jedno očko po druhom dávali dole z pracovnej ihlice. Takto to spravíte jedným ťahom, bezpečne a rýchlo a ešte k tomu pekne farebne (ak si zrovna nevyberiete čiernu farbu).

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: 50 červeno modro zelená

Ponožková vlna Paint Sock 100g 420m

Zloženie: 75% vlna, 25% nylon Hmotnosť: 100g Návin: 420m Ihlice/háčik: 2 - 3mm Skúška očiek: 32 očiek na 10cm Hrúbka priadze: Sock / Fingering Kombinujte s jednofarebnou JAWOLL.  Z 1 klbka upletiete 3 kusy dámskej ponožky veľkosť 38. Na šatku či šál budete potrebovať 2 - 3 klbká.  Na jednoduchý dámsky pletený sveter budete potrebovať cca 4 klbká.  Chcete...

Cena 11,90 €
Viac
Produkt je dostupný s inými možnosťami

Kód: 0100 krémová

Značka: Drops

Alpaca 50g 167m

Zloženie: 100% alpaka Hmotnosť: 50g Návin: 167m Ihlice/háčik: 2,5 - 3,5mm Skúška očiek podľa štítku: 24 očiek x 32 riadkov na 10x10cm Hrúbka priadze: Sport Chcete oprať svoje vlnené výrobky bezpečne? My odporúčame EUCALAN.

Cena 3,85 €
Viac
Skladom

Kód: INS

Ihly na šitie

Ihly na šitie v praktickom plastovom púzdre. V balení nájdete 10 ihiel rôznej veľkosti s rôzne veľkými uškami. 

Cena 2,70 €
Viac
Skladom

Kód: biela

Meradlo na ihlice Tulip

Pomocou tohto meradla ľahko zistíte veľkosť svojich ihlíc, ak už je označenie na nich zošúchané. Tak isto na ňom nájdete centimeter, podľa ktorého si môžete napríklad odmerať počet očiekna skúšobnej vzorke. 

Cena 6,30 €
Viac
Skladom

Kód: KPL

Lanká na vymeniteľné ihlice KnitPro

Lanká na vymeniteľné ihlice Symfonie, Zing, alebo Basix birch a na háčik na tuniské háčkovanie. Môžete si vytvoriť kruhové ihlice o celkovej dĺžke od 40cm až po 150cm. 20cm lanko vhodné len pre Extra krátke špičky Symfonie. 28cm lanko vhodné na vytvorenie krátkych kruhových ihlíc so špičkami Zing alebo Symfonie.

Cena 2,80 €
Viac
Skladom

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Eva Rusnáková
Bužírky

Bužírky sú parádny pomocník. Veľmi jednoducho si na ne odložíte očká. Za mňa objav roka?

D
Dagmar Korbeličova
Silikónové lanká na odloženie očiek

Lanká som videla v jednom z videí od Kutova Kika, zdá sa, že budú dobrým pomocníkom pri pletení, preto som ich aj objednala,ďakujem

A
Alexandra

Dlho som rozmýšľala, či tieto lanká naozaj potrebujem ale po vyskúšaní musím povedať, že potrebujem. Vždy som sa bránila skúšaniu lebo sa mi nechcelo presúvať očká z ihlíc na kus priadze, odkedy používam tieto silikónové lanká najradšej by som skúšala stále. Presúvanie očiek z ihlíc na lanko a späť je veľmi rýchle a jednoduché.